all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

Doubravník


Oficiální stránky městyse

Doubravník
  Dnes je: 23.10. 2018 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Mobilní rozhlas:
logo mobilní rozhlas

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Dřevořezba
Valtr Baxa
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Najdete nás zde:
  49°25'31.10" NWGS-84
  16°21'07.14" E
  313 m.n.m.

Naposled přidané:
    včera  Úřední deska
- Informace o konání...
    včera  Úřední deska
- Návrh střednědobého...
    včera  Úřední deska
- Návrh rozpočtu na...

Krátké zprávy:
    včera  Základní škola
- Pozvánka na výstavu
19/10/18 Školní jídelna
- Jídelní lístek od 22…
09/10/18 Kulturní komise
- Adventní jarmark
Celý přehled   [11]

Dotační program:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  02/2018

Zpravodaj DSO
Zpravodaj DSO Tišnovsko
05/2018 ve formátu *.pdf

Zpravodaj MAS
Zpravodaj MAS Brána Brněnska
04/2017 ve formátu *.pdf

RSS kanál:
 InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO
- PRO POSTIŽENÉ LUPÉNKOU
- Šťavnatý rozhovor ...
- Negativnímu vlivu ...
- koncert písničkáře...
- Světová poezie v č...

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Kalendář městyse:
Kalendář městyse

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky - přehazovaná děti Sejřek

20.09.2016

Ve čtvrtek 18. srpna 2016 se uskutečnil turnaj pro děti v plážové přehazované na Sejřku. Celkem hrálo 20 dětí z Doubravníku, Nedvědice a Sejřku.

Děti byly rozděleny na 2 skupiny (mladší, starší) po 5 týmech, hrálo se na dva hrané sety do 10 bodů, každý s každým.



 



Výsledky turnaje:

Skupina A - starší (3. - 7. třída)

  1. 1. Unicorn (Ondřej Krušina, Jakub Krušina)
  2. VIP (Terezka Bracková, Bára Jarošová)
  3. Duble S (Amálka Štarhová, Jana Štarhová)
  4. Rebels (Terezka Soukupová, Natálka Štarhová)
  5. Minecraft (Vašek Verner, Denis Ben-Chenni)

Skupina B - mladší (2. - 4. třída)

  1. 1. Teroristi (Tomáš Litoborský, Matěj Jaroš)
  2. Simpsnovi (David Šindelka, Adélka Vernerová)
  3. Raiman (Matěj Beránek, David Hrazdíra)
  4. Smajlíci (Natálie Šenková, Peťa Pallová)
  5. Lišky (Valérie Štarhová, Michal Buček)

Děkuji všem organizátorům za zabezpečení této sportovní akce a též fanouškům, kteří podpořili především domácí sportovce.

Velké díky patří i vedení obce Sejřek za sponzorské dary a podporu sportu v obci.


fotky:  


Eva Šenková


Turnaj byl pořádán za podpory z dotačního programu městyse Doubravník, programu na podporu sportu.



Celý článek | přečteno 828 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
© 2004 - 2018