Pyžamák Lomnice 2016


Dne 13. února od 16.00 hodin se uskutečnil další ročník pyžamového turnaje smíšených družstev ve volejbale.

Již tradiční turnaj se odehrál v sokolovně Lomnici u Tišnova.

Na turnaj bylo přihlášeno 6 týmů, bohužel jeden odřekl a tak se hrálo systémem "každý s každým" do 20 bodů. Mezi favority patřil tým Tišnova, i když také ostatní týmy měly velké ambice na pěkné umístění.

Od úvodního balónu byl vidět krásný volejbal plný energie, krásných smečí a "nehecovaných" výměn. Los postavil proti sobě na začátku tým Dolních Louček a Doubravníku. Tento první zápas skončil 1: 1 (32:35).

S každým dalším zápasem se turnaj zamotával a tak bylo celý večer pořád o co hrát. Před posledním zápasem bylo vše otevřené. Po skončení klání na hřišti se šli počítat dokonce míče mezi již zmíněným favoritem družstvem Tišnova a družstvem Doubravníku.

Vítězem se nakonec stal o 10 balónů tým Doubravníku. Je však třeba složit poklonu týmu Věžné, který celý turnaj odehrál s 3 chlapci a 3 dívkami, kteří předváděli neuvěřitelné zákroky, soupeř si už několikrát myslel, že je míč na zemi, ale tento tým svou houževnatostí všechny velmi překvapil.

Gratulace tedy vítěznému týmu a pochvala patří také všem hráčům a hráčkám, kteří na hřišti zápolili do pozdních nočních hodin. Na konci proběhlo také vyhlášení 4 nejlepších pyžamových oblečků. Drobnou cenu získali Midis, Barča, Anička a Laďa. 

Na tomto místě bych ráda poděkovala všem, kteří se zapojili do organizace, chystání kurtu, cen a občerstvení. Ráda bych pozvala všechny příznivce volejbalového sportu na příští ročník tohoto tradičního turnaje, jehož kvalita stále roste.


Konečné pořadí:

  1. Doubravník
  2. Tišnov
  3. Dolní Loučky
  4. Deblín
  5. Věžná


fotky:  


Eva Šenková