Světlušky ve Šlapanicích


4. a 5. listopadu měly světlušky družinovou akci ve Šlapanicích. Z vedoucích s nimi jely Granko, Pony a Kečitka. Jak si holky akci užily a co tam všechno dělaly? Přečtěte si, co o akci říká všech 15 účastnic: 

Mně se to líbilo, protože jsme s holkama hrály různý hry a lezly jsme na strom a určitě bych tam ještě někdy chtěla jet. (Káťa T.)

Mně se to hodně líbilo, chtěla bych tam ještě někdy jet a chtěla bych tam ještě zůstat pár dnů. Hrály jsme tam s holkama hodně her. (Káťa R.)

Bylo to super, nejlepší na tom bylo to, že tam nebyli kluci a mohly jsme hrát fotbal jenom v holčičím složení. A taky bylo super, že jsme měly na oběd moje nejoblíbenější jídlo (špagety) a… bylo to tam prostě všechno super. Jo a udělala jsem si žraloka na botě. (Eliška)

Mně se tam líbilo, ráda bych tam ještě byla, ale zase aby nebylo bráchovi smutno… (Anetka)

Mně se na tom moc líbilo, že jsme si tam hrály s holkama na stromě, pak jsme tam hrály fotbal a pak jsme tam hrály na týmy. (Skříteček) Mně se hodně líbilo všechno! (Esterka)

Takže v pátek jsme přijely, vybalily jsme se, seznámily jsme se s pravidly. A v sobotu jsme se rozdělily do týmů a dělaly jsme různý štafety, hrály jsme fotbal. A strašně jsem si to užila a chtěla bych jet znova! (Páťa)

Mně se na akci líbilo, bylo to tam super, s holkama jsme si užily spoustu zábavy, hrály jsme různý hry. (Adrianka)

Na akci to bylo super, moc se mně to tam líbilo, hrály jsme fotbal a různý hry. A hodně mně tam chutnaly ty jídla. (Liduška)

Výlet se mně líbil, Páťa si z nás udělala srandu, užila jsem si to a klidně bych si to zopakovala. (Peťa)

Moc se mi to líbilo, s holkama jsme lezly po stromech a hrály jsme různý hry. (Julinka)

Mně se to líbilo a moc mě bavilo, jak jsme hrály různý hry a jak jsme lezly po stromech. (Natálka)

Mně se na akci moc líbilo, holky byly moc hodný, nemusely jsme vařit ani umývat nádobí, protože to zvládly samy. Ani ešus jsem si nemusela umývat! Nenechaly nás teda ráno moc vyspat, ale jinak to bylo super! (Granko)

Mně se na akci se světluškama strašně moc líbilo, jsem ráda, že mě s sebou vzaly, moc jsem si ty dva dny užila. Mám z holek fakt radost, jsou moc hodný a šikovný! Jo a nejvíc mě holky překvapily, jak dokážou být drsný u Poval kolík! i bez kluků. (Pony)

Tak akce byla strašně super, ve Šlapanicích je to hrozně hezký. Holky jsou moc šikovný, že si zvládly samy uvařit, akorát ráno by mohly vstávat o něco později a ne dělat binec od šesti :) Jinak jsem moc ráda, že jsme tam jely s Doráčkem a s Aničkou. (Kečitka)


https://robinsoni.skauting.cz/