FK Doubravník přes zimu nezahálel


O návratu fotbalu do Doubravníka jsme vás informovali již v minulém čísle zpravodaje. Nyní bychom vás chtěli informovat o činnosti klubu během zimní pauzy.

Prakticky ihned po konci podzimní části sezóny jsme začali zimní přípravu. Tréninky probíhali v tělocvičně v ZŠ Dolních Loučkách. Část zimní přípravy jsme též absolvovali na umělé trávě v Domaníně, kde jsme také odehráli obě přípravná utkání. První i druhý zápas jsme sehráli proti družstvům z vyšší soutěže. Nejprve jsme 26. února remizovali s Rožnou 2:2 a o týden později 5. března jsme prohráli 2:4 s Ujčovem. Tyto výsledky mohly být částečně ovlivněny naší další činností, kterou jsme konali během zimní pauzy.

Hlavní náplní zimního období byla rozsáhlá rekonstrukce fotbalových kabin, kterou jsme zahájili začátkem ledna. Za pouhé tři měsíce jsme za pomoci obecních pracovníků, externích firem a především svépomocí zvládli doslova od podlahy až po strop obnovit naše kabiny.

Na podzim bylo započato s budováním vodovodní a kanalizační přípojky. V lednu probíhaly demoliční práce, budování nové kanalizace, vodovodu a betonáž základu nových podlah. V únoru začala výměna všech oken a dveří, stavění nových příček a rozvody elektroinstalace. V březnu proběhlo finální betonování podlah, natahování nových omítek, líčení a obkládání dlaždiček a jiné dokončovací práce. Tolik jen ve zkratce, jak to celé probíhalo. Zatím není úplně vše hotové, některé dokončovací práce ještě probíhají.

Jistě si dokážete představit, kolik práce a úsilí to nás všechny, kteří jsme se na tom podíleli, stálo. Ale výsledek opravdu stojí za to. Nic z toho by ale nebylo možné, nebýt podpory vedení městyse a pana Stanislava Juránka. Touto cestou bychom jim chtěli poděkovat za podporu, a že společnými silami získali finanční prostředky na tak rozsáhlou obnovu našich kabin. Nyní totiž můžeme důstojně fungovat a hrát zápasy na domácím hřišti, což za předchozího stavu nebylo možné.

O stavu našich nových kabin jste se již mnozí přesvědčili během odehraných zápasů jarní části soutěže. Vás ostatní, kteří jste to zatím nestihli, chceme touto cestou pozvat na naše další utkání, která odehrajeme podle rozpisu níže.


Rozpis zápasů FK Doubravník - jaro 2017


DomácíHostéDatumHrací denČasVýsledek
FK DoubravníkSněžné9. 4.Neděle15:303:0
FK DoubravníkVlachovice16. 4.Neděle16:005:0
FK DoubravníkBobrová B23. 4.Neděle16:000:2
FK DoubravníkVelká Losenice30. 4.Neděle16:001:0
FK DoubravníkRozsochy B6. 5.Sobota16:30 
FK DoubravníkŠtěpánov B14. 5.Neděle16:30 
FK DoubravníkPolnička20. 5.Sobota16:30 
FK DoubravníkRovečné28. 5.Neděle16:30 


Za FK Doubravník
Tomáš Beran