all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 13.07. 2024 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Bezpečný internet:
logo NÚKIB

logo e-bezpečí

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Naposled přidané:
10/07/24 Farnost
- Pozvánka na přednášku
10/07/24 Historie
- Pernštejnové v evrop...
02/07/24 Úřad městyse
- Rozpočtové opatření č.5

Mobilní rozhlas:
- Písecké lůžkoviny
- Odečty elektroměrů
- Odečty elektroměrů
- Vinařství Holánek
- Prodej zeleniny

Krátké zprávy:
04/07/24 Obec Brusná
- Brusňáčkofest
02/07/24 LIKOV s.r.o.
- Nabídka zaměstnání
20/06/24 Městys Lomnice
- Pozvánka na výstavu
Celý přehled   [6]

Pozemkové úpravy:
- Pozemkové úpravy

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  03/2023

Dotační program,
příspěvky:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Možná vám uniklo:
- Start projektu Rodinný pas

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Kalendář městyse:
Kalendář městyse
verze pro tisk   [ zde ]

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Hasičský rok 2019

24.12.2019

Sbor dobrovolných hasičů v Doubravníku byl letos, jako každoročně, aktivní. Pořádali jsme kulturní, společenské i sportovní akce. Svojí činností chceme zaujmout místní i přespolní.

V lednu jsme pořádali již tradiční HASIČSKÝ PLES, kde opět hrála k poslechu a tanci dechová hudba "Galáni". Ples se vydařil, sál sokolovny byl plně obsazený, v tombole bylo mnoho hodnotných cen a pro tanečníky bylo nachystáno bohaté občerstvení.

V březnu hasiči pořádali na sokolovně DĚTSKÝ KARNEVAL. Zde proběhly soutěže, za které děti dostávaly odměny. Byla pro ně nachystaná také tombola.

Hasiči 30.dubna opět pálili ČARODĚJNICE na střelnici. Díky úřadu městyse Doubravník, který nás dostatečně zásobuje dřevem z místních lesů se nám opět podařilo postavit velkou hranici. Hned po setmění byl zapálen oheň a všichni si užili krásný večer.

20. června jsme oslavili 140 LET ZALOŽENÍ HASIČŮ v Doubravníku. V dopoledních hodinách proběhla slavnostní schůze na penzionu Papírna za účasti starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska bratra Jana Slámečky, starosty OS ČMS Žďár nad Sázavou bratra Luboše Zemana a řady hostů, dobrovolných a profesionálních hasičů. Odpoledne na náměstí byla vystavena současná i historická hasičská technika. Byly provedeny ukázky mládeže SDH, policejní zásahy společně se záchrannými jednotkami, poté byl předveden kulturní program v podání ZŠ Doubravník. V podvečer hrála hudba Galáni. Večer byl ukončen vodní fontánou. Při oslavách nechybělo bohaté občerstvení. 

Organizace této akce byla časově velmi náročná. Výbor SDH Doubravník děkuje všem členům SDH i nečlenům, sponzorům a všem ostatním za neocenitelnou pomoc při oslavách.

Aby nezůstalo jen u děkování, pozvali jsme v červenci sponzory a přátele hasičů na malé setkání na střelnici, kde jsme společně poseděli při malém občerstvení. Pro děti byl připraven skákací hrad.

V srpnu jsme pořádali BRANNÝ DEN S HASIČI, při kterém ukazujeme dětem základy zdravovědy, požární ochrany a děti musí předvést svoji fyzickou odolnost při zdolávání překážek. Ukončení této akce bylo opět na střelnici.

16. listopadu proběhly tradiční VEPŘOVÉ HODY před hasičkou, kde lidé mohli ochutnat výrobky z domácí zabíjačky. 

30. listopadu jsme pořádali ČERTOVSKÉ REJDY. Jako každý rok jsme chystali více než 170 balíčků pro děti. Na náměstí se sešlo mnoho místních i přespolních dětí s rodiči. Pro všechny bylo ve stanu přichystáno občerstvení.

Hasičská mládež se zúčastnila soutěží v požárním útoku "Naše hasičská liga". Za Doubravník bojovala dvě družstva v kategorii 6-15 let. Chlapci obsadili 23. místo a děvčata 18. místo z 28 družstev. Rádi bychom také přivítali do svých řad nové mladé hasiče a z nich následně vychovali plnohodnotné hasiče do naší zásahové jednotky.

Dovolujeme si Vás všechny příznivce hasičů a kultury pozvat na tradiční "HASIČSKÝ PLES", který pořádáme v sobotu 25. ledna 2020 v sokolovně. K poslechu a tanci budou hrát "Galáni" a opět bude přichystána bohatá tombola a občerstvení. Upozorňujeme, že vstupenky s místenkou bude možné zakoupit v prodejně COOP v Doubravníku

Chtěli bychom poděkovat sponzorům za pomoc, bez které by funkčnost našich mládežnických týmů nebyla možná. Zakoupili nové sportovní oblečení a sadu závodních hadic. Ještě jednou všem děkujeme a rádi bychom, aby spolupráce probíhala jak doposud.

SDHCelý článek | přečteno 1.228 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2024