all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 24.07. 2024 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Bezpečný internet:
logo NÚKIB

logo e-bezpečí

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Naposled přidané:
22/07/24 Úřední deska
- Stanovení minimálního
19/07/24 Úřad městyse
- Rozpočtové opatření č.6
10/07/24 Farnost
- Pozvánka na přednášku

Mobilní rozhlas:
- Vinařství Holánek
- Prodej zeleniny
- MUDr. Pecinová
- Prodej zeleniny
- Písecké lůžkoviny

Krátké zprávy:
20/06/24 Městys Lomnice
- Pozvánka na výstavu
14/06/24 MěÚ Tišnov
- Výběrová řízení
10/06/24 Muzeum rom...
- Pietní akt
Celý přehled   [4]

Pozemkové úpravy:
- Pozemkové úpravy

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  03/2023

Dotační program,
příspěvky:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Možná vám uniklo:
- Rozpočet 2005

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Kalendář městyse:
Kalendář městyse
verze pro tisk   [ zde ]

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky soutěže Řeka Svratka

24.12.2019

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Sešlo se celkem přes 150 děl, vybrat vítěze nebyl tedy jednoduchý úkol.

I. kategorie (do 6 let)

  1. místo: MŠ Štěpánovice
  2. místo: MŠ Doubravník - Motýlci
  3. místo: Tobias Tručka, Tomáš Husák (MŠ Mikulov)


II. kategorie (do 11 let)

  1. místo: ZŠ Doubravník
  2. místo: Tereza Pavelková
  3. místo: Barbora Chovancová: ZŠ Smíškova 5.B


III. kategorie (do 18 let)

  1. místo: Kristian Vajo, Michal Tyškul
  2. místo: Nicol Kalášková
  3. místo: ZŠ 28. října, 9.D


IV. kategorie (nad 18 let)

  1. místo: Martina Šedá
  2. místo: Michaela Dufková
  3. místo: Miloš Buček




vítězné dílo, Martina Šedá


Veronika Chludilová



Celý článek | přečteno 1.672 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2024