all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 22.06. 2021 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Mobilní rozhlas:
logo mobilní rozhlas

Bezpečný internet:
logo internet pro seniory

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Najdete nás zde:
  49°25'31.10" NWGS-84
  16°21'07.14" E
  313 m.n.m.

Naposled přidané:
    včera  Fotogalerie
- Zejkovec trnkový
15/06/21 Úřad městyse
- Závěrečný účet městyse
12/06/21 Fotogalerie
- Plamatka lesní

Krátké zprávy:
    dnes  LIKOV s.r.o.
- Nabídka zaměstnání
18/06/21 Podhorácké m.
- Pozvánka na výstavu
18/06/21 Podhorácké m.
- Pozvánka na výstavu
Celý přehled   [9]

Dotační program:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  01/2021

Turistické noviny
Turistické noviny
duben/2021   *.pdf

Zpravodaj Oblastní charity
Zpravodaj Oblastní charity Tišnov
05/2020 ve formátu *.pdf


Možná vám uniklo:
- Kousek Alp za Doubravníkem

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky soutěže Řeka Svratka

24.12.2019

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Sešlo se celkem přes 150 děl, vybrat vítěze nebyl tedy jednoduchý úkol.

I. kategorie (do 6 let)

  1. místo: MŠ Štěpánovice
  2. místo: MŠ Doubravník - Motýlci
  3. místo: Tobias Tručka, Tomáš Husák (MŠ Mikulov)


II. kategorie (do 11 let)

  1. místo: ZŠ Doubravník
  2. místo: Tereza Pavelková
  3. místo: Barbora Chovancová: ZŠ Smíškova 5.B


III. kategorie (do 18 let)

  1. místo: Kristian Vajo, Michal Tyškul
  2. místo: Nicol Kalášková
  3. místo: ZŠ 28. října, 9.D


IV. kategorie (nad 18 let)

  1. místo: Martina Šedá
  2. místo: Michaela Dufková
  3. místo: Miloš Buček




vítězné dílo, Martina Šedá


Veronika Chludilová



Celý článek | přečteno 921 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2021