all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 14.04. 2024 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Bezpečný internet:
logo NÚKIB

logo e-bezpečí

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Naposled přidané:
09/04/24 Úřední deska
- Svolání zastupitelstva
05/04/24 Úřední deska
- Stanovení minimálního...
26/03/24 Úřední deska
- Závěr zjišťovacího...

Mobilní rozhlas:
- Kamenictví GAL
- Zápis do ZŠ Doub...
- Čištění MK
- Prodej drůbeže
- Divadelní předst...

Krátké zprávy:
12/04/24 Městys Nedv...
- Komorní koncert
12/04/24 Městys Nedv...
- Pozvánka na koncert
09/04/24 Obec Předkláš...
- Nabídka zaměstnání
Celý přehled   [9]

Pozemkové úpravy:
- Pozemkové úpravy

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  03/2023

Dotační program,
příspěvky:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Možná vám uniklo:
- Kolem Doubravníku se šlo i jelo

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Kalendář městyse:
Kalendář městyse
verze pro tisk   [ zde ]

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky - přehazovaná děti Sejřek

20.09.2016

Ve čtvrtek 18. srpna 2016 se uskutečnil turnaj pro děti v plážové přehazované na Sejřku. Celkem hrálo 20 dětí z Doubravníku, Nedvědice a Sejřku.

Děti byly rozděleny na 2 skupiny (mladší, starší) po 5 týmech, hrálo se na dva hrané sety do 10 bodů, každý s každým.



 



Výsledky turnaje:

Skupina A - starší (3. - 7. třída)

  1. Unicorn (Ondřej Krušina, Jakub Krušina)
  2. VIP (Terezka Bracková, Bára Jarošová)
  3. Duble S (Amálka Štarhová, Jana Štarhová)
  4. Rebels (Terezka Soukupová, Natálka Štarhová)
  5. Minecraft (Vašek Verner, Denis Ben-Chenni)

Skupina B - mladší (2. - 4. třída)

  1. Teroristi (Tomáš Litoborský, Matěj Jaroš)
  2. Simpsnovi (David Šindelka, Adélka Vernerová)
  3. Raiman (Matěj Beránek, David Hrazdíra)
  4. Smajlíci (Natálie Šenková, Peťa Pallová)
  5. Lišky (Valérie Štarhová, Michal Buček)

Děkuji všem organizátorům za zabezpečení této sportovní akce a též fanouškům, kteří podpořili především domácí sportovce.

Velké díky patří i vedení obce Sejřek za sponzorské dary a podporu sportu v obci.


fotky:  


Eva Šenková


Turnaj byl pořádán za podpory z dotačního programu městyse Doubravník, programu na podporu sportu.



Celý článek | přečteno 2.672 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2024