all mail address your message write your comment show all comments
Doubravník

městys Doubravník


Oficiální stránky

Doubravník
  Dnes je: 20.04. 2021 | Poslední články | Mapa stránek | Kalendář | Facebook | Info-seznam |
 

Úřad městyse:


Další rubriky:

Mobilní rozhlas:
logo mobilní rozhlas

Bezpečný internet:
logo internet pro seniory

Nabídka práce:
  v regionech: - Tišnov
- Bystřice nad Pernštejnem

Doporučujeme:
Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje
Restaurace a penzion
Břetislava Sedláčka
Rekreační středisko - PRUDKÁ
jižní Morava
ppgo
firebrno
krizport

Statistika:
TOPlist

Najdete nás zde:
  49°25'31.10" NWGS-84
  16°21'07.14" E
  313 m.n.m.

Naposled přidané:
15/04/21 Úřední deska
- Oznámení
15/04/21 Farnost
- Revitalizace Kostela ...
15/04/21 Současnost
- Tak to byste nepoznali

Krátké zprávy:
    dnes  MUDr. Pecinová
- Změna ordinační doby
16/04/21 Restaurace u S..
- Obědové menu
16/04/21 Školní jídelna
- Jídelní lístek od 19.04…
Celý přehled   [11]

Dotační program:
- Obnova kultur. památek
- Podpora sportu, kultury

Přečtěte si:
Doubravnický zpravodaj
Doubravnický zpravodaj
obsah čísla  01/2021

Zpravodaj Oblastní charity
Zpravodaj Oblastní charity Tišnov
05/2020 ve formátu *.pdf

Možná vám uniklo:
- Lesy městyse Doubravník [16]

Počasí:
Počasí Doubravník - Slunečno.cz

Obecní geoportál:
logo Geoportál

Fotogalerie:
www.rajce.net

doubravnik.rajce.net


Programování a správa:
Petr Koukal

Výsledky - přehazovaná děti Sejřek

20.09.2016

Ve čtvrtek 18. srpna 2016 se uskutečnil turnaj pro děti v plážové přehazované na Sejřku. Celkem hrálo 20 dětí z Doubravníku, Nedvědice a Sejřku.

Děti byly rozděleny na 2 skupiny (mladší, starší) po 5 týmech, hrálo se na dva hrané sety do 10 bodů, každý s každým.



 



Výsledky turnaje:

Skupina A - starší (3. - 7. třída)

  1. Unicorn (Ondřej Krušina, Jakub Krušina)
  2. VIP (Terezka Bracková, Bára Jarošová)
  3. Duble S (Amálka Štarhová, Jana Štarhová)
  4. Rebels (Terezka Soukupová, Natálka Štarhová)
  5. Minecraft (Vašek Verner, Denis Ben-Chenni)

Skupina B - mladší (2. - 4. třída)

  1. Teroristi (Tomáš Litoborský, Matěj Jaroš)
  2. Simpsnovi (David Šindelka, Adélka Vernerová)
  3. Raiman (Matěj Beránek, David Hrazdíra)
  4. Smajlíci (Natálie Šenková, Peťa Pallová)
  5. Lišky (Valérie Štarhová, Michal Buček)

Děkuji všem organizátorům za zabezpečení této sportovní akce a též fanouškům, kteří podpořili především domácí sportovce.

Velké díky patří i vedení obce Sejřek za sponzorské dary a podporu sportu v obci.


fotky:  


Eva Šenková


Turnaj byl pořádán za podpory z dotačního programu městyse Doubravník, programu na podporu sportu.



Celý článek | přečteno 1.602 x   ohlasů 0 Přidat názor Verze pro tisk Sdílet na Fb

Tyto stránky byly vytvořeny prostřednictvím redakčního systému napsaného v PHP jazyce
a nepoužívají soubory cookies k ukládání uživatelských dat.
validní HTML 4.01 validní CSS 2.1 validní RSS 0.91 ochrana proti s.p.a.m.u
optimalizováno pro prohlížeče SeaMonkey , Firefox , Opera a Yandex
data jsou komprimována metodou (gzip)
prohlášení o přístupnosti webu
© 2004 - 2021